Přednášející

Je až neuvěřitelné, kolik lidí dobrovolně, bez nároku na odměnu podporuje naše aktivity. Někteří nikdy na podobné akci nevystoupili, a přesto si dodali odvahy a přišli. Někteří vystoupili pouze s jedním tématem, jiní jsou profesionální školitelé. Všem však patří náš dík.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o přednášejícím

Tomáš Herceg

MVP

Společnost

RIGANTI s.r.o.

Životopis

Jmenuji se Tomáš Herceg, žiju v Praze a posledních 6 let pracuji ve firmě RIGANTI, kterou jsem sám založil a která se zabývá vývojem software, poskytováním školení a konzultací.

Jsem autorem open source frameworku DotVVM, který umožňuje psát webové aplikace jednoduše a bez nutnosti psát tisíce řádků kódu v Javascriptu.

Za svou publikační a přednáškovou činnost jsem získal ocenění Microsoft Most Valuable Professional a Microsoft Regional Director.

Můžete mě potkat na nejrůznějších českých i zahraničních technických konferencích, kde přednáším o vývoji webových aplikací, o .NETu, softwarové architektuře, cloudu nebo jiných tématech.

Jsem také autorem webu dotNETportal, kde jsem publikoval desítky článků pro začínající i pokročilé vývojáře,
a jsem spoluzakladatelem vzdělávacícho centra dotNETcollege, které nabízí školení a konzultace a organizuje též různé komunitní akce.

Specializace

ASP.NET, WPF, MS SQL, Xamarin, Azure, softwarová architektura a návrhové vzory, JavaScript, TypeScript

Koníčky

Ve volném čase se věnuji hře na klavír a golfu.

Sociální sítě

Aktivity na WUGu

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt