Konference SQL Server Bootcamp 2020

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte s best-practices z různých oblastí SQL Serveru a Power BI.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

SQL Server Bootcamp 2020

Zajímá vás, jak SQL Server využít naplno a jak jeho méně známé funkce můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte s best-practices z různých oblastí SQL Serveru a Power BI.

Záleží nám na Vašem zdraví, proto jsme se rozhodli letošní ročník konference uspořádat v online podobě.

Program

Připravili jsme pro Vás celkem 36 přednášek, které budou probíhat ve 3 souběžných tracích po oba dny. Uvedený program není zatím finální, což znamená, že se časy i témata přednášek ještě mohou měnit.

Označte si hvězdičkou v programu ty přednášky, které plánujete zhlédnout. Nebudeme Vás zbytečně žádat o hodnocení nenavštívených přednášek a dáme Vám vědět, jak zveřejníme záznamy přednášek, na které jste registrováni.

Přednášející

Partneři konference

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt