Kontaktujte nás

Chcete-li nám něco sdělit, ať už pochvalu naší práce, nebo cokoliv co by přispělo ke zkvalitnění akcí WUGu, můžete tak učinit několika způsoby:

  1. Hodnocením akce které jste se zúčastnili
  2. Příspěvkem do diskuze u akce
  3. Emailem buď celému týmu organizátorů WUGu,
    nebo jen dané pobočce

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

Pobočky

Kontaktujte nás

Vítáme jakoukoliv Vaši zpětnou vazbu k našim aktivitám, ať již ve formě připomínek, nápadů, podpory, či slov díků k naší práci. Pokud nám chcete něco sdělit, můžete pro komunikaci s celým sdružením využít e-mailové adresy info@wug.cz.
Kontakty na jednotlivé pobočky a jejich organizátory najdete níže.

Kontakty na jednotlivé pobočky

WUG Boskovice

boskovice@wug.cz

WUG Brno

brno@wug.cz

WUG České Budějovice

budejovice@wug.cz

WUG Hradec Králové

hradec@wug.cz

WUG Jihlava

jihlava@wug.cz

WUG Karlovy Vary

kvary@wug.cz

WUG Liberec

liberec@wug.cz

WUG Nový Jičín

novyjicin@wug.cz

WUG Olomouc

olomouc@wug.cz

WUG Ostrava

ostrava@wug.cz

WUG Písek

pisek@wug.cz

WUG Plzeň

plzen@wug.cz

WUG Praha

praha@wug.cz

WUG Zlín

zlin@wug.cz

WUG Znojmo

znojmo@wug.cz

WUG Žďár nad Sázavou

zdar@wug.cz
Windows User Group - Czech Republic je občanské sdružení registrované Ministerstvem vnitra České republiky dle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů. Den zápisu 22. 7. 2004.
IČO 26670631
© 2020 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt