Konference WUG Days 2016

Největší brněnská bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 40 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte nejen s novinkami v oblasti Windows Serveru 2016, .NETu a SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury a vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

WUG Days 2016

Chcete držet krok s moderními technologiemi, ale nemáte v průběhu roku dostatek času se věnovat žhavým novinkám? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou konferenci WUG Days 2016, na které vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na celkem 40 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory i vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi.

Program

Připravili jsme pro Vás celkem 40 přednášek, které budou probíhat ve 4 souběžných tracích po oba dny. Níže uvedený program je finální, což znamená, že časy i témata přednášek se již nebudou měnit.

Prosím označte hvězdičkou v programu ty přednášky, které plánujete skutečně navštívit. Velmi nám tím pomůžete s kapacitním plánováním místností.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

od 8. 10. 2016 09:00 do 9. 10. 2016 18:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

409
ze 700
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt