Pobočka Zlín

První zlínské setkání Windows User Group se konalo v březnu 2009. Od té doby se konají setkání jedenkrát měsíčně s výjimkou letních prázdnin. Přednášky pro IT PRO jsou ve školící místnosti NWT a.s., přednášky pro vývojáře jsou ve školící místnosti Edhouse s.r.o.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

zlin@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé »

IF-less programming

Zlín, 19. 1. 2017

Jirka připravil výbornou přednášku, kde za použití různých druhů konstruktů dokázal úspěšně snížit komplexitu kódu a zvýšit tak udržovatelnost a čitelnost takového kódu. Jak sám na přednášce poukazoval, takové konstrukty nejsou pro každého a jsou využitelné hlavně ve větších projektech a firmách. Nehledě na to, doporučuji takovou přednášku zhlédnout i ostatním, protože si procvičí různé druhy řešení klasických problémů.

Vít Špalek - organizátor

Group Policy od A do Z

Zlín, 3. 1. 2017

Myslím, že přednáška byla velmi přínosná pro začátečníky i pro ty, co už GPO používají. Osobně jsem dostal dobré tipy na nástroje, které jsem neznal a bylo také užitečné si zopakovat proč některé zásady nefungují, když by měly. Prostě troubleshooting GPO většinou zabere víc času, než jejich vytvoření ;)

Skvrnou při setkání byla chyba v matrixu. Tedy v matrix switchi pro HDMI, který zajišťuje přepínání projektorů a vstupů. Za to se jako organizátor omlouvám a doufám, že ho co nejdříve nahradíme.

Jarda Luhan - organizátor

Partneři

Nejnovější fotky z akcí

© 2018 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt