Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Microsoft Inovačního centra a nově i na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata z oblastí IT PRO i vývoje aplikací. Brno je město univerzit a tak mnoho přednášejících i nadšenců v řadách WUG pochází z univerzitních řad.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Akce minulé »

SharePoint Server 2019: Přehled novinek a změn

Brno, 13. 11. 2018

V komorní atmosféře jsme si vyslechli jak se mění onpremise a cloudový SharePoint. Kamil to vše okomentoval bohatými zkušenostmi z nasazování, úpravami a migrací v praxi.

A samozřejmě nesmím zapomenout na pozvánku na SharePoint konferenci v Praze 3.-5.12. 2018 http://www.ilikesharepoint.cz/ 

SQL Server Bootcamp 2018

Brno, 15. 8. 2018

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kterou letos navštívilo 305 účastníků, je za námi a rád bych tímto poděkoval všem přednášejícím a organizátorům, kteří mi pomohli ve svém volném čase tuto akci připravit a bez jejichž pomoci by se nikdy tato akce nemohla uskutečnit. Veliké díky patří také našim partnerům, kteří tuto akci podpořili.

David Gešvindr, hlavní organizátor

Partneři

Co se děje na jiných pobočkách

Nejnovější fotky z akcí

© 2018 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt