Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Microsoft Inovačního centra a nově i na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata z oblastí IT PRO i vývoje aplikací. Brno je město univerzit a tak mnoho přednášejících i nadšenců v řadách WUG pochází z univerzitních řad.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé »

SharePoint Server 2019: Přehled novinek a změn

Brno, 13. 11. 2018

V komorní atmosféře jsme si vyslechli jak se mění onpremise a cloudový SharePoint. Kamil to vše okomentoval bohatými zkušenostmi z nasazování, úpravami a migrací v praxi.

A samozřejmě nesmím zapomenout na pozvánku na SharePoint konferenci v Praze 3.-5.12. 2018 http://www.ilikesharepoint.cz/ 

SQL Server Bootcamp 2018

Brno, 15. 8. 2018

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kterou letos navštívilo 305 účastníků, je za námi a rád bych tímto poděkoval všem přednášejícím a organizátorům, kteří mi pomohli ve svém volném čase tuto akci připravit a bez jejichž pomoci by se nikdy tato akce nemohla uskutečnit. Veliké díky patří také našim partnerům, kteří tuto akci podpořili.

David Gešvindr, hlavní organizátor

Partneři

© 2018 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt