Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Microsoft Inovačního centra a nově i na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata z oblastí IT PRO i vývoje aplikací. Brno je město univerzit a tak mnoho přednášejících i nadšenců v řadách WUG pochází z univerzitních řad.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé »

SQL Server Bootcamp 2017

Brno, 15. 8. 2017

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kterou letos navštívilo 218 účastníků, je za námi a rád bych tímto poděkoval všem přednášejícím a organizátorům, kteří mi pomohli ve svém volném čase tuto akci připravit a bez jejichž pomoci by se nikdy tato akce nemohla uskutečnit. Veliké díky patří také našim partnerům, kteří tuto akci podpořili

David Gešvindr,
hlavní organizátor

Advanced .NET Core and .NET Standard in 2017

Brno, 27. 1. 2017

Nečekal jsem, že se budeme věnovat většinu času .Net standardu. Ale jak se ukázalo bylo to třeba. Rozvířila se diskuze ohledně verzování, jak MS přidává věci do standardu, jak je bude odebírat apod. Dozvěděli jsme se i věci týkající se vývojového týmu, že např. vyvíjí Asp .Net na Macu, Ve Visual Studiu Code, obslují Git z příkazové řádky apod.. Také bylo třeba vytáhnout vzácného hosta na steak do restaurace Vulcano. Naše akce se totiž opravdu neodehrávají pouze na učebně. Všem chutnalo, ale fotky jsme opět zapomněli udělat. Nutno podotknout, že jsme tentokrát obsadili dvě učebny, kde do druhé se streamovalo z učebny ve třetím patře. Sedělo nás tam sice po skromnu, ale ověřili jsme, že pokud je o nějakou akci zájem, jsme schopni navýšit kapacitu.

Děkujeme sponzorům, firmám .Net College a SolarWinds.

Jirka Pokorný

Partneři

© 2017 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt