Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé »

Co čekat ve světě .NETu v roce 2019

Brno, 15. 1. 2019

Jirka si pro nás připravil zajímavou přednášku, kde nám ukázal na praktických ukázkách novinky ve vývoji .NET aplikací, na které se můžeme těšit v roce 2019. Mile mě překvapila řada zajímavých výkonnostních optimalizací v .NET Core 2.2 a ASP.NET Core 2.2. Ujasnili jsme si, že s příchodem .NET Core 3 nebude již mnoho důvodů, proč pro nové projekty uvažovat o použití .NET Frameworku 4.8, který musí dbát na dopad úprav na stávající aplikace, které Microsoft nechce poškodit, díky čemuž však bude ochuzen o řadu novinek v porovnáním s .NET Core. Na závěr nám Jirka ukázal novinky v C# 8 a mile nás pobavil svým "sakra" operátorem 😉.

David Gešvindr

Auditování událostí ve Windows

Brno, 10. 1. 2019

Celkem mě překvapil zájem o tuto akci. Ale jde vidět, že i v záplavě moderních technologií správci sítě řeší a neopomíjejí základní vlastnosti operačních systémů. Téma nebylo těžké, dalo se poslouchat i se základními znalostmi bezpečnosti a Active directory. Praktické ukázky byly příjemné a časově nám taky všechno vyšlo. Jsme rádi, že stále chodí noví účastníci a že byli spokojeni s organizací nás motivuje k dalším akcím.

Jirka Pokorný

Partneři

© 2019 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt