Konference WUG Days 2023.2

Druhá část největší české bezplatné vzdělávací konference určené pro vývojáře i administrátory se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 30 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací, správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, či praktického využití cloudu.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

WUG Days 2023.2

Letošní ročník konference WUG Days 2023 probíhá v novém formátu, kdy jsme se na základě zpětné vazby rozhodli konferenci rozdělit na 2 kratší konference, kdy první část proběhla v lednu a na zaří jsme pro vás připravili její dvoudenní pokračování. Zveme Vás na dvoudenní bezplatnou konferenci WUG Days 2023.2, na které osobně vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na 30 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory i vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi.

Program

Připravujeme pro Vás 30 přednášek, které budou probíhat ve 3 souběžných přednáškových místnostech. Na začátku srpna zveřejníme seznam přednášek o jejichž zařazení do programu budete moci hlasovat.

Konference proběhne pouze s osobní účastí a nepřipravujeme její hybridní formu, kdy bychom jednotlivé přednášky živě streamovali. S kvalitním provedením tohoto formátu je spojena spousta práce navíc a jediná přidaná hodnota v porovnání se záznamy přednášek je možnost klást dotazy přednášejícímu v chatu, což navíc nebylo příliš aktivně u našich online přednášek využíváno. Děkujeme proto za pochopení, že jsme se rozhodli jít cestou zveřejnění záznamů přednášek nebo následného zařazení rozšířené přednášky na WUG Online. Pokud se chcete aktivně zapojit do diskuzí, moc rádi vás přivítáme osobně na konferenci.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

od 11. 9. 2023 09:00 do 12. 9. 2023 18:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

359
ze 700
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt