Pobočka Žďár nad Sázavou

Od roku 2006 působíme na Gymnáziu Žďár nad Sázavou, kterému tímto děkujeme za poskytnutí prostor. Příležitost, jak se osobně seznámit s kolegy z oboru IT, vyměnit si zkušenosti a získat nové informace a dovednosti, je tedy doslova pro obyvatele Vysočiny za humny.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

zdar@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Informace o pobočce Žďár nad Sázavou

Od roku 2006 působíme na Gymnáziu Žďár nad Sázavou, kterému tímto děkujeme za poskytnutí prostor. Příležitost, jak se osobně seznámit s kolegy z oboru IT, vyměnit si zkušenosti a získat nové informace a dovednosti, je tedy doslova pro obyvatele Vysočiny za humny.

Organizátoři pobočky

Historie pobočky

První meeting WUGu Žďár nad Sázavou pod záštitou místního Gymnázia na téma Windows Vista se konal 12. prosince 2006, kdy jsme se stali pátou pobočkou v České republice. Přednášel Lukáš Svoboda (Technology Specialist – Windows Client). Přišlo 49 lidí. Další meeting na téma Mobilní zařízení (Windows Mobile) odpřednášel Pavel Koza, MVP, člověk, který stojí za weby www.ce4you.cz a www.PDAgold.com. V únoru 2007 na téma Office 2007 přednášel Kamil Juřík, MVP. Následující měsíc se uskutečnil meeting Andreji Vlčkové (Licencing Manager) zaměřený na Licencování. Dubnový meeting se nesl ve znamení Exchange Server 2007 v podání Martina Pavlise, MVP. V květnu se uskutečnil první vývojářský meeting na téma Windows Vista Gadgets & Office Open XML, přednášel Štěpán Bechynský (Developer Evangelist). V červnu proběhl meeting na téma Platforma SharePoint v praxi v podání Kamila Juříka, MVP. Konec školního roku jsme důstojně oslavili exkluzivním XBOX 360 meetingem. V září se uskutečnily 2 meetingy – Platforma Windows Live (Štěpán Bechynský) a Novinky ve Windows Server 2008 (Martin Pavlis, MVP a Karel Florian). V listopadu proběhly rovněž dva meetingy – PKI, použití certifikátů v praxi (Mirek Knotek, MVP) a Pečujeme o svá data, pohled pod pokličku diskových polí (Radim Petržela, MCSE, MCT). Konec roku 2007 jsme si zpříjemnili Vánočním XBOX 360 herním meetingem. Sezónu WUG meetingu v roce 2008 zahájil Jiří Hýzler, MVP přednáškou Security Hardening II. V únoru proběhla silně technická přednáška Martina Žugece, MVP na téma Katastrofy v IT. V březnu k nám zavítal Roman Černovský (Microsoft) s přednáškou Nebojte se Windows Vista. V květnu jsme opět zamířili do problematiky firemního intranetu. Petr Hanák, MCT, ze společnosti OKsystem představil Windows SharePoint Services 3.0. Více informací o naší pobočce naleznete také na stránkách http://www.gymzr.cz/wug.htm.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt