Pobočka Olomouc

Olomoucká pobočka byla založena v lednu 2012. Nově obnovený provoz pak od září 2014. Chceme přinášet zajímavé akce, které přispějí k vašemu profesnímu růstu. Akce tak zajímavé, že se budete netrpělivě těšit na další. Setkání jsou určena nejen pro IT odborníky, ale také pro studenty Univerzity Palackého a pro další zájemce o dění v jednom z nejatraktivnějších oborů současnosti - v informačních technologiích.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

olomouc@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Připravované akce - Olomouc

V tuto chvíli nejsou zveřejněné žádné akce.

Akce prosinec 2017

poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Akce minulé »

DotVVM - MVVM Framework for Modern ASP.NET Apps

Olomouc, 20. 4. 2017

Čtvrteční podvečer jsme strávili ve společnosti Tomáše Hercega, který prezentoval velice zajímavý framework DotVVM. Framework kombinuje myšlenku vzoru View-ViewModel, který je často používán ve vývoji WPF aplikací, s tvorbou webových aplikací. Autorům se podařila vybudovat infrastruktura pro pohodlný a rychlý vývoj webových aplikací bez nutnosti psaní složitých klientských konstrukcí. Tomáš posluchačům praktickou formou ukázal základní principy a techniky. Popsal hlavní části balíčku a nastínil další možnosti, které vývojáři mohou využít. Framework je open source z dobře zpracovanou dokumentací. Na závěr se posluchači dozvěděl i podpoře .NET Core a multiplatformním použití.   

Monitoring a optimalizace databázových dotazů v Microsoft SQL Serveru

Olomouc, 2. 3. 2017

V dnešní době je velice těžké najít přednášku či workshop, který by padnul "na míru". Nabídka je veliká, a tak vybíráme nejčastěji podle tématu, přednášejícího či organizátora. V případě přednášejícího je sázka na jistotu právě David Gešvindr, neboť je skvělý řečník a své přednášky má perfektně připravené. Podávané téma zná do hloubky, a tak ho nezaskočí složité všetečné dotazy a nenadálé situace při demonstrování funkčnosti. Tak tomu bylo i při jeho přednášce v Olomouci, kdy posluchačům prezentoval možnosti, jak v MS SQL je možné ladit SQL databázové dotazy a jak řešit výkonnostní problémy. Bravurním způsobem ukázal možnosti v MS SQL 2016 a inspiroval vývojáře k hlubšímu studiu nástrojů a možností, které je možné při vývoji využívat. Dobrá práce Davide.

Partneři

Co se děje na jiných pobočkách

Nejnovější fotky z akcí

© 2017 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt