Přednášející

Je až neuvěřitelné, kolik lidí dobrovolně, bez nároku na odměnu podporuje naše aktivity. Někteří nikdy na podobné akci nevystoupili, a přesto si dodali odvahy a přišli. Někteří vystoupili pouze s jedním tématem, jiní jsou profesionální školitelé. Všem však patří náš dík.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o přednášejícím

Miloslav Peterka

Životopis

Po střední průmyslové škole elektrotechnické absolvoval Fakultu elektrotechniky a informatiky na Vysokém učení technickém v Brně a od roku 1997 plave v bouřlivých vodách IT. Po šesti letech praxe na poli programování zakotvil v počítačové škole GOPAS coby odborný lektor na oblast databází, kde se přes operační systémy a Oracle postupně dopracoval ke specializaci na Microsoft SQL Server. Od roku 2004 se pak kromě relačních databází zaměřuje zejména na oblast Data Warehousingu a Business Inteligence. Své zkušenosti zúročuje od roku 2007 ve společnosti Solitea BI Experts, s.r.o. na pozici senior DW/BI konzultanta, kde se kromě oblasti DW/BI věnuje také problematice monitorování a optimalizace SQL Serveru. Příležitostně působí i nadále jako trenér databázových kurzů a setkat s ním se můžete i na IT konferencích pořádaných v ČR a SR.

Specializace

Microsoft SQL Server 2000 - 2017 a jeho komponenty (relační stroj, DTS, SSIS, SSAS, SSRS), datové sklady, business intelligence, datové modelování a analýza, monitorování a optimalizace Microsoft SQL Serveru.

Certifikace

Zaměřen zejména na databáze a Microsoft SQL Server (všechny dostupné MCSE, MCITP a MCDBA), MCSA, MCT.

Aktivity na WUGu

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt