Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

.NET Tooling Deep Dive: MSBuild & NuGet

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Tooling is essential to the way we are building our applications, so let’s explore how to use the tools of the .NET ecosystem to improve our development process.
MSBuild is the powerful build system used in .NET. With .NET Core, it is now widely used cross-platform and has been open sourced.
Since MSBuild has been powering .NET Core builds since 2017, it has unlocked remarkable possibilities that were not possible with project.json.
It has a programming language of its own. This session introduces to this programming language, explains common build customization techniques, helps avoid pitfalls when setting up your custom build logic and explores strategies to investigate build errors.
NuGet has become an essential part of our modern .NET development process and is also integrated into the MSBuild based toolchain. Creating NuGet packages has become a lot easier with in recent years, but let’s have a look at what is possible with new features and how we can use NuGet to help ease packaging and deployment workflows.

Ohlédnutí za akcí

Věděli jste, že dotnet core tooling je postavený nad msbuildem nebo, že existuje msbuild log viewer (http://msbuildlog.com/)? No to jste opět o hodně přišli. Téma sice nešlo tolik do hloubky, jak by si někteří přáli, ale i pro staré msbuild harcovníky přinesla přednáška zajímavé postřehy. Nakonec jsme vzali Martina na steak do restaurace Vulcano. Rádi jsme přivítali na naší akci opět přednášejícího ze zahraničí, je jen škoda, že když k nám zavítal, nebyla účast nijak valná.

Jirka

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt