Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

.NET Tooling Deep Dive: MSBuild & NuGet

Tooling is essential to the way we are building our applications, so let’s explore how to use the tools of the .NET ecosystem to improve our development process.
17:00 - 17:10 - Představení WUGu
17:10 - 18:45 - 1. část setkání
18:45 - 19:00 - Přestávka a občerstvení
19:00 - 20:30 - 2. část setkání
20:30 - Diskuze
MSBuild is the powerful build system used in .NET. With .NET Core, it is now widely used cross-platform and has been open sourced.
Since MSBuild has been powering .NET Core builds since 2017, it has unlocked remarkable possibilities that were not possible with project.json.
It has a programming language of its own. This session introduces to this programming language, explains common build customization techniques, helps avoid pitfalls when setting up your custom build logic and explores strategies to investigate build errors.
NuGet has become an essential part of our modern .NET development process and is also integrated into the MSBuild based toolchain. Creating NuGet packages has become a lot easier with in recent years, but let’s have a look at what is possible with new features and how we can use NuGet to help ease packaging and deployment workflows.

Partneři akce

Datum a místo konání:

30.4.2019 od 17:00 do 20:30
pobočka: Brno
přednášející: Martin Andreas Ullrich (MVP)

Registrace na akci

34
ze 85
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Věděli jste, že dotnet core tooling je postavený nad msbuildem nebo, že existuje msbuild log viewer (http://msbuildlog.com/)? No to jste opět o hodně přišli. Téma sice nešlo tolik do hloubky, jak by si někteří přáli, ale i pro staré msbuild harcovníky přinesla přednáška zajímavé postřehy. Nakonec jsme vzali Martina na steak do restaurace Vulcano. Rádi jsme přivítali na naší akci opět přednášejícího ze zahraničí, je jen škoda, že když k nám zavítal, nebyla účast nijak valná.

Jirka

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (87 %)
Praktické ukázky (92 %)
Kvalita přednášky (90 %)
Přednáškové prostory (94 %)
Organizace akce (96 %)
celková úspěšnost akce: 91%
hlasovalo 13 lidí

Videozáznam přednášky

Fotky z akce

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt