Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Auditování událostí ve Windows

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Omlouváme se, z důvodu nečekané služební cesty přednášejícího jsme museli akci přesunout na nový termín v lednu.

Operační systémy Windows nabízejí možnost zaznamenávání různorodých událostí do bezpečnostního logu. Mezi nejběžněji auditované operace bezesporu patří ověřování identit a přihlašování uživatelů. Stejně tak zajímavé jsou operace nad souborovým systémem a přístupy ke sdíleným datům. Na mojí přednášce vás seznámím s tím, co všechno lze auditovat a jak samotné auditování nastavit. Podíváme se kam a na jaké servery se události zaznamenávají a jak v samotných lozích efektivně hledat to, co vás zajímá.

Ohlédnutí za akcí

Celkem mě překvapil zájem o tuto akci. Ale jde vidět, že i v záplavě moderních technologií správci sítě řeší a neopomíjejí základní vlastnosti operačních systémů. Téma nebylo těžké, dalo se poslouchat i se základními znalostmi bezpečnosti a Active directory. Praktické ukázky byly příjemné a časově nám taky všechno vyšlo. Jsme rádi, že stále chodí noví účastníci a že byli spokojeni s organizací nás motivuje k dalším akcím.

Jirka Pokorný

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt