Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Co čekat ve světě .NETu v roce 2019

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Nový rok 2019 nám začal, a tak nebude od věci se podívat co nás čeká (a asi ani nemine) za novinky a změny ve světě vývoje .NET aplikací. Představíme si praktický dopad jednotlivých novinek z různých pohledů, jejich očekávanou časovou dostupnost i jak se na jejich příchod již nyní připravit.
Budeme se zabývat:
* .NET Standard 2.1
* .NET Core 2.2, ASP.NET Core 2.2, EF Core 2.2
* .NET Core 3.0
* .NET Framework 4.8
* WinForms, WPF open-source
* C# 8
* VS 2019
* Blazor
* IntelliCode
* Azure Functions + Python
* .NET Foundation
* VS Live Share
* Xamarin.Forms 4.0

Ohlédnutí za akcí

Jirka si pro nás připravil zajímavou přednášku, kde nám ukázal na praktických ukázkách novinky ve vývoji .NET aplikací, na které se můžeme těšit v roce 2019. Mile mě překvapila řada zajímavých výkonnostních optimalizací v .NET Core 2.2 a ASP.NET Core 2.2. Ujasnili jsme si, že s příchodem .NET Core 3 nebude již mnoho důvodů, proč pro nové projekty uvažovat o použití .NET Frameworku 4.8, který musí dbát na dopad úprav na stávající aplikace, které Microsoft nechce poškodit, díky čemuž však bude ochuzen o řadu novinek v porovnáním s .NET Core. Na závěr nám Jirka ukázal novinky v C# 8 a mile nás pobavil svým "sakra" operátorem 😉.

David Gešvindr

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt