Konference WUG Days 2019

Největší česká bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 48 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací či praktického využití cloudu.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Program na sobota 14. 9. 2019

Aula
09:00 - 10:15

.NET Core 3.0 a proč je to největší změna od zrodu .NET Core

Jiří Činčura
Microsoft
V roce 2019 nás čeká plno novinek. Od již vydaného VS 2019 až po .NET Standard 2.1. Ale co jiné věci? Jak vůbec všechna kolečka zapadají do sebe? A jsou nějaké velké změny (spoiler: jsou) na obzoru?
SF 2.162
09:00 - 10:15

Designing Object-Oriented APIs That Last

Gael Fraiteur
PostSharp
A cognitive, linguistic and social mindset: APIs as a human-to-human interaction language. Key design principles of object-oriented programming (such as encapsulation, homeostasis). Designing good APIs: a long iterative process. Designing for extensibility versus for backward compatibility. Designing for performance.
SF 1.141
09:00 - 10:15

Jak dobře pořizovat licence, hardware, služby

Darina Vodrážková
DAQUAS
Co se musí zaplatit „na dřevo“, co může být „v ceně“, kde a jak moc se dá placení rozložit nebo odložit, a jak to všechno namíchat tak, aby to chutnalo co nejlíp vám, vašim uživatelům i finančnímu řediteli. Také o konsekvencích licenčních a jiných právních důsledcích technologických rozhodnutí. Možná přijde i... téma GDPR.
SD 2.94
09:00 - 10:15

SharePoint "hacking", aneb jak přijít k datům z SharePointu

Kamil Juřík
MVP, MCITP
SharePoint a zabezpečení v něm uložených dat, potažmo jeho služeb samotných. Téma, které bychom měli řešit všichni, většinou však spíše jen doufáme, že je to nějak samo dobře udělané, zabezpečené. Není, ani zdaleka. Tato přednáška mimo jiné odpoví na následující otázky: • Kdo a jak si může “odnést” naše podniková data uložená v SharePointu, aniž by k nim měl oprávnění? • Jaké má SharePoint zranitelnosti, kde je hledat a co s tím? • Jaké standardní SharePointu služby či nastavení představují “bezpečnostní” riziko? • A perlička na závěr: Jak z SharePointu získat heslo doménového admina? Trocha teorie a hodně praktických ukázek na živo, jasně a přehledně v podání Kamila Juříka, SharePoint MVP.
Aula
10:30 - 11:45

Desktopové aplikace na .NET Core

Tomáš Herceg
MVP
RIGANTI s.r.o.
Nová platforma .NET Core konečně přinesla podporu desktopových technologií WinForms a WPF, čímž se otevřela pro početnou skupinu vývojářů, kteří výhody .NET Core zatím nemohli plně využít. Na této přednášce si ukážeme, jaké jsou rozdíly mezi podporou WinForms a WPF na velkém frameworku, resp. na .NET Core. Uvidíte, jak používat vestavěnou dependency injection, nebo jak funguje edit and continue v XAMLu.
SF 2.162
10:30 - 11:45

Microservices v .NET Core, Dockeru a Kubernetes

Jan Remunda
Notino
Dozvíte se, co obnáší provozování kontejnerů v Kubernetu v praxi a jak psát mikroslužby v .NET Core tak, aby byly odolné, škálovatelné a vysoce dostupné.
SF 1.141
10:30 - 11:45

Ajťák 4.0 – Jak nepohořet ani nevyhořet

Darina Vodrážková
DAQUAS
Psychologická sonda do vztahů mezi dodavateli a uživateli IT, ať už mají stejného či různého zaměstnavatele. Co musíte vědět o sobě a o „těch druhých“, abyste spolu dokázali vycházet i dojít do cíle. Všechno, co se tu dozvíte, se vám bude jednou hodit (a nejspíš se vám to už dávno hodilo – jen kdybyste to věděli).
SD 2.94
10:30 - 11:45

Azure Site Recovery - do Azure IaaS snadno, rychle a levně

Lukáš Radil
KPCS
Ukážeme si jak řešit disaster recovery v prostředí Azure IaaS. Na co se připravit, jak se konfigurují základní komponenty a jaké výhody může přinést začlenění Cloud technologií do vašeho IT. Azure Site Recovery je komplexní nástroj připravený na řadu scénářů zabezpečení automatizované obnovy dostupnosti služeb, všechny vysvětlíme a ty nejčastěji používané budou předvedeny. Uvidíte ukázky z implementace i provozních procesů plánovaného a neplánovaného přepnutí.
Aula
13:15 - 14:30

5 pilířů softwarové architektury

Martin Osovský
Y Soft
Softwarovou architekturu je těžké přesně definovat a odlišit tak přesně od jiných činností v rámci vývoje softwaru zejména od designu na detailnější úrovni. V této přednášce bych rád představil softwarovou architekturu z pohledu pěti základních pilířů, které podle mého názoru nejen postihují hlubší podstatu architektury, ale jsou to také aspekty, které jsou mi velmi blízké a kvůli nimž vlastně softwarovou architekturu dělám. Každý z nich mi zároveň dává příležitost představit základní techniky a pojmy. Tato přednáška je tak určena především začínajícím architektům a zkušeným vývojářům, kteří by se rádi softwarovou architekturou začali zabývat.
SF 2.162
13:15 - 14:30

Praktické zkušenosti s Azure DevOps

Tomáš Herceg
MVP
RIGANTI s.r.o.
Automatické buildy a nasazování je velmi populární. V RIGANTI jsme ho zavedli na všech projektech a bereme ho jako naprostou samozřejmost. Na této přednášce vám ukážeme klasická i mírně netradiční použití CI/CD. Uvidíte, jak nasazovat do produkce webovou aplikaci, ať už na on-premise IIS, tak do cloudu. Ukážeme si také, jak vytvářet vlastní build agendy, a na jaká úskalí můžete narazit.
SF 1.141
13:15 - 14:30

Windows 10 - jste připraveni? Opravdu?!

Kamil Roman
Podpora Windows 7 se velmi rychle blíží ke konci a přestože jsme termín 14. ledna 2020 znali už krátce po vydání Windows 7, mnoho firem stále není připraveno na přechod na Windows 10. Chcete vědět co všechno vás čeká a na co nezapomenout? Chcete se ujistit, že vás něco nezaskočí během přechodu? Přijďte si poslechnout to nejdůležitější z praktických zkušeností a nezapomeňte si sebou vzít papír a tužku na poznámky!
SD 2.94
13:15 - 14:30

PowerApps a Flow – Tvorba aplikací pro neprogramátory

Roman Nedzelský
MSCE, MSCA
DHL IT Services s.r.o.
3 konkretní příklady použití Microsoft PowerApps a Microsoft Flow - step by step. Projděme společně jednodušší scénáře těchto dvou aplikací, které umožňují elegantní vytvoření aplikačního frontendu a orchestrovaného backendu reprezentujícího business logiku aplikace.
Aula
14:45 - 15:30

Bezpečnostní rizika XML

Roman Kümmel
XML dokumenty představují moderní formát pro předávání dat, jehož zneužití si snad ani není možné představit. Jak si ale ukážeme, realita je bohužel úplně opačná a XML dokumenty poskytují útočníkům mnoho cest pro závažné napadení cílového systému. Pokud XML dokumenty ve svých aplikacích běžně zpracováváte, ale o žádných jejich bezpečnostních problémech jste dosud neslyšeli, neměli byste si tuto přednášku nechat uniknout.
SF 2.162
14:45 - 15:30

Progressive Web Apps - aneb jak dostat váš web do mobilních storů

Roman Jašek
MVP
RIGANTI s.r.o.
Technologie Progressive Web Apps, pomocí které můžete ze svého webu udělat poměrně jednoduše mobilní aplikaci se rozmáhá, má dobrou podporu jak na mobilních platformách tak v (téměř) všech rozšířených prohlížečích. Podíváme se na to, co vám tato technologie může přinést, v čem spočívá a jak ji používat. Kromě toho se podíváme i na to, jak vám může pomoci urychlit načítání webu, umožnit webu fungovat v offline režimu i další vymoženosti i když mobilní aplikaci dělat neplánujete.
SF 1.141
14:45 - 15:30

Produkční distribuované systémy s RabbitMQ 🐇

Tomáš Jecha
MVP
RabbitMQ je ostřílený open-source message broker hojně využívaný pro propojení distribuovaných systémů. Na přednášce se dozvíte základní principy fungování, ukázky použití, novinky a také poznatky a doporučení z malých i velkých systémů, na kterých jsem spolupracoval. Primárně se zaměřím na C# a .NET, ačkoliv principy budou aplikovatelné i na ostatní platformy.
SD 2.94
14:45 - 15:30

Elegantní dataflow pomocí TPL

Petr Koutný
SolarWinds
Task Parallel Library je k dispozici v .NET Frameworku již od verze 4.0. Nicméně její knihovně zvané Dataflow se zatím nedostalo tolik pozornosti, což je veliká škoda. Na názorném příklad u z kontextu naší firmy si ukážeme, jak lze jednoduše vytvořit přehledné, konfigurovatelné a výkonné dataflow pomocí TPL Dataflow.
Aula
15:45 - 17:00

Proč jsou novinky v posledním C# špatně

Jiří Pokorný
MCP, MCTS
Mews
V nových verzích C# se objevují funkce, které mají zkrátit zápis a zvýšit produktivitu. Jsou prezentovány jako super vylepšení. Každá věc má ovšem i odvrácenou stranu mince. Stanu se na malou chvíli odpůrcem a podíváme se, jak vám tyto nové funce (Syntactic sugar, String interpolations, Null-conditional operators, Local functions, Exception filters, Tuples, Out variables, Default interface members) mohou uškodit.
SF 2.162
15:45 - 17:00

Optimalizace výkonu [ASP].NET [Core]

Robert Haken
MVP, MCT, MCSE, MCPD
HAVIT, s.r.o.
Dema. Přednáška plná ukázek obvyklých i méně obvyklých výkonových problémů a způsobů jejich řešení.
SF 1.141
15:45 - 17:00

Windows 10 - Efektivní instalace pro malé a střední firmy

Kamil Roman
Přednáška navazující na úvodní "Windows 10 - jste připraveni? Opravdu?!" Do 14. ledna 2020 nezbývá už moc času a proto není čas ztrácet čas!!! Povíme si jak co nejsnadněji přejít z Windows 7 na Windows 10 s co nejmenšími náklady a jak se z toho nezbláznit! No a když už budeme mít Windows 10, tak jak využít nových možností provisioningu.
SD 2.94
15:45 - 17:00

Azure DevOps Terraform QA FTW

Jiří Kovář
Kentico
Naše success story o tom, jak jsme postavili maximálně přívětivý tooling pro vývoj. Tooling, umožňující každý commit a pull request zvlášť ověřit prostřednictvím integračních a UI testů v dočasném cloudovém prostředí. Jak jsme se zbavili stabilně běžícího vývojového prostředí a zajistili, aby si každý vývojář mohl během pár minut vytvořit vlastní izolované prostředí pro svoje branche. Jak jsme prostřednictvím těchto změn dali do rukou vývojářům nástroje, které jim umožňují mergovat a samostatné vydávat lépe ověřený software, zlepšili jejich informovanost o aktuálním stavu a u toho jen tak mimochodem zavedli kompletní automatizaci infrastruktury, konfigurace a ještě u toho ušetřili za cloudove služby.
Aula
17:15 - 18:30

Architektura testovatelných webových aplikací

Jakub Čermák
Testovat či netestovat automatizovaně? Tuhle otázku si jistě pokládá většina vývojářů, odpověď na ni totiž není zcela zřejmá. Často také proto, že automatizované testování vyžaduje určitý způsob strukturování kódu. V přednášce se podíváme na pattery a postupy, které nám vývojářům pomáhají ve snadném psaní unit testů. Stejně tak se podíváme, jak si poradit s legacy kódem, který sice krásně běží v produkci, ale napsat na něj automatický unit test je stejně příjemné a snadné jako chodit bosý po žhavých uhlících.
SF 2.162
17:15 - 18:30

DevOps pro desktopové aplikace a distribuce pomocí MSIX

Tomáš Herceg
MVP
RIGANTI s.r.o.
DevOps nemusí být doménou jen webových vývojářů. Na této přednášce si ukážeme jednak novou metodu distribuce desktopových aplikací pomocí MSIX, díky které snad konečně nebude třeba vyvíjet vlastní aktualizační mechanismy, a dále uvidíte, jak nastavit build a release pipeline pro desktopovou aplikaci a dostávat k uživatelům testovací a produkční verze.
SF 1.141
17:15 - 18:30

Data Protection API (DPAPI) Deep-Dive

Michael Grafnetter
MVP, MCT, MCITP
Zajímá vás, jak je to s bezpečností hesel uložených přes Remote Desktop klienta a Google Chrome? Nebo chcete vědět, jak jsou chráněny certifikáty na webových serverech? V přednášce se dovíte, jak Windows šifruje citlivá data technologií DPAPI a za jakých podmínek je možné tyto data vykrást. Nebudou samozřejmě chybět praktické ukázky.
SD 2.94
17:15 - 18:30

Co je F# a jak se mu daří v roce 2019?

Roman Provazník
CN Group CZ
F# již dávno není jazyk jen pro statistiku a matematiku, pokud kdy vůbec byl. Funkcionální přístup je nyní i díky webovému vývoji na vzestupu a F# jako jazyk z rodiny .NET nabízí skvělou kombinaci typové bezpečnosti, výkonu a efektivity. Co je to vůbec za jazyk, kam se od svého vzniku posunul a jaké aplikace v něm můžete vytvořit? A co když chci v F# psát objektově orientovaný kód? A co interop s mými knihovnami v C#? A co ta divná syntaxe?! A fakt nemá F# null? Tak na přednášce...

Program na neděle 15. 9. 2019

Aula
09:00 - 10:15

Nečekaní zabijáci výkonu databázových dotazů

David Gešvindr
MVP, MCT, MCSE
To, že chybějící index dokáže řádně prodražit zpracování dotazu ví téměř každý, ale znáte i jiné nenápadné zabijáky výkonu databázových dotazů, kteří se často objevují v dobré víře v našem kódu aniž bychom měli tušení, jak katastrofální následky mohou mít? Přijďte na tuto přednášku, kde se podíváme na různé typy objektů či jazykových konstrukcí, jejichž nesprávné použití se nám může velmi rychle prodražit na ceně dotazu a době jeho zpracování.
SF 2.162
09:00 - 10:15

Jak měřit výkon .NET kódu správně

Jiří Činčura
Microsoft
Ačkoli obyčejné stopky a spuštění "konzolovky" může vypadat jako dobrý nápad pro měření výkonu, není to tak. .NET aplikace mají plno koleček, která se točí. Jak tedy korektně změřit a porovnat výkon kódu? Kde jsou chytáky?
SF 1.141
09:00 - 10:15

Microsoft 365

Petr Vlk
MVP, MCP, MCITP, MCTS
KPCS CZ
Co je to Microsoft 365? Microsoft 365 je když... Představíme si, proč je tento licenční balíček služeb tím nejlepším, co pro vaši firmu pořídit. Z hlediska produktivity uživatelů i bezpečnosti digitálního světa.
SD 2.94
09:00 - 10:15

C# 8+, Visual Studio 2019+

Robert Haken
MVP, MCT, MCSE, MCPD
HAVIT, s.r.o.
Co se chystá nového do příští verze Visual Studia a jazyka C#? Přijďte se podívat na ochutnávku v praktických ukázkách. Robert vám ukáže nejenom co zůstalo na stole, ale i pár věcí, co spadlo pod stůl, nebo se naopak teprve pečou.
Aula
10:30 - 11:45

ASP.NET Core DevTips

Miroslav Holec
MVP
V ASP.NET Core se dá dělat plno jednoduchých věcí, které vývojářům mohou usnadnit život. Z desítek konzultací a školení jsem sesbíral ty nejčastější, které vývojářům nejčastěji unikají a právě o ty se s vámi podělím.
SF 2.162
10:30 - 11:45

Resharper vs. Visual Studio

Jiří Pokorný
MCP, MCTS
Mews
Je Resharper zbytečný? Má nějaké funkce, které Visual Studio nemá? Vyplatí se mi koupit Resharper do firmy? Pojďme si položit tyto otázky a zamyslet se nad tím, kdy a pro koho má Resharper význam. Nebudeme odpovídat na otázky, jestli je Resharper pomalý nebo kdo je ultimátně lepší.
SF 1.141
10:30 - 11:45

Jak naštvat bezpečáka

Petr Vlk
MVP, MCP, MCITP, MCTS
KPCS CZ
CSO, CISO, DPO a další po vás neustále chtějí zvyšovat bezpečnost prostředí. Jak je naštvat rychle a spolehlivě ignorací nejen technologických trendů, ale i přehlížením základních a nutných opatření.
SD 2.94
10:30 - 11:45

Jak jsme nasazovali Microsoft 365 na Masarykově univerzitě pro 30 tis. uživatelů

Kamil Malinka
ÚVT MUNI
Radek Vlach
Masarykova Univerzita
Nasazování O365 ve velkém a heterogenním prostředí, kde uživatelé mají velkou volnost ve volbě technologií, které používají, nemusí být vždy jednoduchá záležitost. Na této přednášce Vám předáme naše reálné zkušenosti z nasazování O365 na MUNI. Dozvíte se, jaká jsou specifika vysokoškolského prostředí, na jaké problémy jsme narazili, ale hlavně jak jsme nakonec dospěli k prostředí, které uživatelům pomáhá. Budeme se bavit o identitách a jejich integraci s akademickým světem a co jsem kvůli tomu museli vyvinout. Prozradíme Vám, nejen co vše z širokého portfolia O365 na MU využíváme, ale hlavně proč a jak. Věnovat se budeme i problematice adopce těchto technologií uživateli. V závěru můžeme společně diskutovat nad problémy, které Vás nejvíce zajímají.
Aula
13:15 - 14:30

ASP.NET Core Application Startup

Miroslav Holec
MVP
Podíváme se na to, co se všechno stane nebo co se může stát, když se spustí webová aplikace přijde na ni první webový request. Řeč bude o startu aplikace, konfiguraci host prostředí a aplikace, chování runtimu vzhledem k vývojářskému a produkčnímu prostředí a dalších tématech.
SF 2.162
13:15 - 14:30

.NET [Core] Memory Internals – Stack, Heap & Garbage Collector

Robert Haken
MVP, MCT, MCSE, MCPD
HAVIT, s.r.o.
Jak funguje paměť v .NET [Core], co se děje na zásobníku při běhu aplikace, jak pracuje Garbage Collector a co by vaše aplikace měly dodržovat, aby mu neházely klacky pod nohy? Ukázky fungování paměti v .NET [Core], náhled pod pokličku s pomocí WinDbg.
SF 1.141
13:15 - 14:30

Core Windows 10 Security

Jan Marek
MVP, MCC, MCT, MCSE
Cyber Rangers s.r.o.
SD 2.94
13:15 - 14:30

Vývoj webových aplikací v ReactJS

Pavel Kříž
Podíváme se na React obecně i na ekosystém kolem něj. Projdeme úplné základy, ale také si předvedeme nejnovější features, které přinášejí poslední verze.
Aula
14:45 - 15:30

Nullable reference types v C# 8 deep dive

Jiří Činčura
Microsoft
Hlavní novinka v C# 8 jsou nullable reference types. Na povrchu můžeme říci, že máme "?" i pro referenční typy a typ bez "?" signalizuje typ, ktery null nepovoluje. Ale především pokud píšete kód, který je dále používán, je plno dalších možností jak chování ovlivnit a konzumentům korektně vyjádřit co kód dělá kolem "null" hodnot.
SF 2.162
14:45 - 15:30

Jak vypadá vývoj ERP systému v podání Microsoftu?

Kamil Sáček
MVP, MCTS
NAVERTICA
Jak vypadá vývoj v jazyce, kde se můžete plně zaměřit na vlastní business logiku (a nezabývat se memory managementem, GUI atp.) a výslednou business logiku můžete zveřejnit jako SOAP nebo OData služby na pár kliknutí? Prostředí, kde to, co vytvoříte, můžete použít jak z PC, tabletu či mobilu nezávisle na tom, zda máte Windows, Android či iOS? Přijďte a ukážu vám, co je to jazyk AL a co znamená Dynamics 365 Business Central.
SF 1.141
14:45 - 15:30

Začínáme s Intune

Petr Vlk
MVP, MCP, MCITP, MCTS
KPCS CZ
Počítače už neleží pod stole, kde se na ně tiše práší. Pohybují se v našich kapsách a brašnách. Mimo dosah naší tradiční Active Directory. Jak si tedy poradit se správou mobilních zařízení s pomocí Microsoft Intune.
SD 2.94
14:45 - 15:30

Windows Hello for Business Deep-Dive

Michael Grafnetter
MVP, MCT, MCITP
Chtěli by jste se definitivně zbavit hesel ve firemním prostředí? S technologiemi FIDO2 a Windows Hello for Business tak můžete učinit již dnes. Společně se podíváme na možnosti nasazení těchto technologií a způsob jejich integrace do Active Directory.
Aula
15:45 - 17:00

gRPC v .NET - trend ve vývoji microservices

Tomáš Jecha
MVP
Otevřený komunikační framework gRPC se těší vzrůstající popularitě. Dovoluje komunikaci napříč řadou platforem se zaměřením na výkon a striktní popis služeb. Do projektu se zapojil i .NET a dá se očekávat, že používání gRPC bude jednou z voleb, jak propojovat služby. Na přednášce se podíváme na možnosti implementace v .NET/.NET Core a mluvit budu o způsobu, jak se rozhodnout, zda je gRPC vhodnou volbou pro projekt, na kterém pracujete.
SF 2.162
15:45 - 17:00

TypeScript

Pavel Kříž
Přehled jazyku TypeScript od motivace, jeho podporu oblíbených IDE a knihoven, až po představení mocného typového systému.
SF 1.141
15:45 - 17:00

Bezpečnost hybridního datového centra

Daniel Hejda
MVP
Cyber Rangers s.r.o.
Během této přednášky se společně podíváme jak se posunula ochrana hybridních datových center s využitím cloudových služeb Microsoft Azure. V rámci přednášky si představíme nové komponenty, které společnost Microsoft uvolnila za poslední rok do Azure a zaměříme se zejména na oblast Log Managementu a metod pro pokročilé detekce anomálií v prostředí za pomoci nextgen SIEMu.
SD 2.94
15:45 - 17:00

Novinky v Microsoft SQL Serveru 2019

David Gešvindr
MVP, MCT, MCSE
Připravovaný Microsoft SQL Server 2019 přináší bohatou škálu na první pohled drobných novinek, ale o to více budete mile překvapeni jejich praktickým dopadem na provoz vašich databází a minimem požadovaných úprav z vaší strany. Přijďte se na tuto přednášku seznámit s novými rozšířeními optimalizátoru dotazů nazvanými Intelligent Query Processing, klasifikací citlivých dat, podporou UTF-8, zrychleným zotavením databáze a mnoha dalšími novinkami pro administrátory i vývojáře.
Aula
17:15 - 18:30

Most common mistakes in using Tasks and in asynchronous code

Jiří Činčura
Microsoft
SF 2.162
17:15 - 18:30

Serverless - jak na vývoj aplikací "bez serveru"

Roman Jašek
MVP
RIGANTI s.r.o.
Serverless je nový buzzword, který se rozmáhá napříč platformami. Podíváme se na to, jak vývoj "bez serveru" vypadá, co je a co není použitelné a jak se dá přistupovat k architektuře při návrhu řešení v tomto modelu. Uvidíte jak jsme přistupovali k vývoji serverless aplikace, jaké poznatky jsme si z toho odnesli a na co bychom vám doporučili si dát při tomto postupu pozor.
SF 1.141
17:15 - 18:30

Windows PowerShell Security

Jan Marek
MVP, MCC, MCT, MCSE
Cyber Rangers s.r.o.
Windows PowerShell je velkým pomocníkem, ale jeho síla umožňuje také provádět na systémech i záškodnické operace. Tato přednáška ukáže ty největší možné bezpečnostní problémy a jak je řešit.
SD 2.94
17:15 - 18:30

MVVM pro desktop i web

Tomáš Herceg
MVP
RIGANTI s.r.o.
Hlavním přínosem návrhového vzoru MVVM je oddělení prezentační logiky od samotného vzhledu aplikace, což zásadním způsobem usnadňuje testovatelnost. Na této přednášce si vysvětlíme základní principy MVVM, ukážeme si, jak viewmodely testovat, a jak je využívat v prostředí XAML frameworků na desktopech nebo mobilech a v prostředí DotVVM na webu.

Partneři konference

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt