Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

WUG Days 2019: Jak jsme nasazovali Microsoft 365 na Masarykově univerzitě pro 30 tis. uživatelů

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Nasazování O365 ve velkém a heterogenním prostředí, kde uživatelé mají velkou volnost ve volbě technologií, které používají, nemusí být vždy jednoduchá záležitost. Na této přednášce Vám předáme naše reálné zkušenosti z nasazování O365 na MUNI. Dozvíte se, jaká jsou specifika vysokoškolského prostředí, na jaké problémy jsme narazili, ale hlavně jak jsme nakonec dospěli k prostředí, které uživatelům pomáhá. Budeme se bavit o identitách a jejich integraci s akademickým světem a co jsem kvůli tomu museli vyvinout. Prozradíme Vám, nejen co vše z širokého portfolia O365 na MU využíváme, ale hlavně proč a jak. Věnovat se budeme i problematice adopce těchto technologií uživateli. V závěru můžeme společně diskutovat nad problémy, které Vás nejvíce zajímají.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt