Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Windows 10 - ochrana, detekce a řešení kyberútoků v praxi

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Bezpečnost je velké téma, nikoliv nové, ale poslední dobou čím dál tím více artikulované. Zabezpečujeme, či měli bychom zabezpečovat data, identity, sítě, ale tak nějak v tom všem jsme zapomněli na to nejdůležitější. Na zařízení, s kterými se uživatelé setkávají nejčastěji a kde hrozí i jedno z nevětších rizik. Koncová zařízení.
Myslíte, že v dnešní době stačí mít uživatelská práva a k tomu antivir? I kdeže. Změnit je toho nutné mnohem více, včetně kultury a samotného chování uživatelů. Nicméně, v této přednášce si ukážeme, jak na bezpečné koncové zařízení pomocí Windows 10, Windows Defender Suite a jeho jednotlivých komponent, Windows Defender ATP a mnoho dalšího.
Přednáška bude nabitá živými ukázkami a demy. Zván je kdokoliv, kdo se chce o bezpečnosti koncového zařízení něco dozvědět, avšak doporučujeme míti s sebou otevřenou mysl a nedívat se na vše jen optikou „takhle to vždy bylo“ nebo „nás se to netýká“ či „u nás to nejde“. Kde je vůle, řešení se vždy najde.

Čas konce přednášky je pouze orientační.

Přednášející

Soubory ke stažení

6254kB, staženo 1912x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt