Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Microsoft 365

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Že Microsoft opět jen přejmenoval své online služby? I tak se to může na první pohled jevit. Opak je ale pravdou. Balíček Microsoft 365 obsahuje vše, co firma potřebuje pro svoji produktivitu, bezpečnost i koncové stanice.
Agenda:
- Office 365
- Windows 10
- Enterprise Mobility+Security

Představíme si, co tento licenční balíček obsahuje, jak jej plně využít, pohodlně nasadit i nastavit do souladu například s GDPR. Přes licenční teorii i migrační mystično až po praktické ukázky konfigurace.

Odpovíme si tedy například i na otázky jako jsou: Co s koncem Skype for Business? Jak vyřešit konec podpory Windows 7? Jak dlouho vydržíme s Office 2010? Nesnáším cloud, co se mnou? Nerad trávím dlouhé hodiny instalací počítačů, nemáte lék? Proč do všeho taháte bezpečnost?

Čas konce přednášky je pouze orientační.

Soubory ke stažení

2094kB, staženo 2537x
24763kB, staženo 1960x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt