Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Novinky v MS SQL 2016

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Už je to zase tady… další verze Microsoft SQL Serveru… Bude to stát za to a nebo je to jen další marketingový tah, jak z nás dostat peníze ? Přijďte si na to udělat vlastní názor. Na místě nebude přítomen lékař a proto by svou účast měly zvážit slabší povahy... :-)
Čeká vás přehled těch nejpodstatnějších doposud známých novinek, mezi které patří Temporal tables, Row-level security, Data masking, In-memory OLTP, Query Store, Always Encrypted a mnoho dalších. Na své si přijdou administrátoři, vývojáři a v omezené míře i BI specialisté.

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Přednášející poskytnul prezentaci ke stažení.

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt