Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Novinky v rodině produktů System Center

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Pavel Krč
Pokud přemýšlíte nad každodenními úkoly, jak snadno a efektivně dohlížet na firemní IT aktiva, jak automatizovat inventarizaci HW a SW, jak získat informace o využívání SW a na tomto základě přerozdělit licence SW, případně potřebujete distribuovat a řídit instalaci software a aktualizací na stanice a servery, tak právě pro vás je určena tato přednáška.
Představíme novinky v System Center Operations Manager 2007 R2, zejména nativní podporu správy UNIX/Linux systémů, Service Level Tracking apod. Poté se budeme věnovat práci a správě management packů, problematice jejich update, rozšíření třetích stran, doporučíme i zdroje informací. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří mají nebo plánují nasadit System Center Essentials 2007 SP1. Přednáška se zaměří i na doporučené postupy a dozvíme se, jak se vyhnou některým chybám či problémům. Na závěr snad zbude čas na novinky z MS Managemet Summitu 2009.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt