Pobočka Zlín

První zlínské setkání Windows User Group se konalo v březnu 2009. Od té doby se konají setkání jedenkrát měsíčně s výjimkou letních prázdnin. Přednášky jsou ve školící místnosti Edhouse s.r.o.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

zlin@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Novinky v rodině System Center produktů - SCOM R2

Pokud přemýšlíte nad každodenními úkoly, jak snadno a efektivně dohlížet na firemní IT aktiva, jak automatizovat inventarizaci HW a SW, jak získat informace o využívání SW a na tomto základě přerozdělit licence SW, případně potřebujete distribuovat a řídit instalaci software a aktualizací na stanice a servery, tak právě pro vás je určena tato přednáška.
17:00 Představení WUGu
17:10 Zahájení přednášky
19:30 Občerstvení
21:30 Konec přednášky a slosování o ceny
Představíme novinky v System Center Operations Manager 2007 R2, zejména nativní podporu správy UNIX/Linux systémů, Service Level Tracking apod. Poté se budeme věnovat práci a správě management packů, problematice jejich update, rozšíření třetích stran, doporučíme i zdroje informací. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří mají nebo plánují nasadit System Center Essentials 2007 SP1. Přednáška se zaměří i na doporučené postupy a dozvíme se, jak se vyhnou některým chybám či problémům. Na závěr snad zbude čas na novinky z MS Managemet Summitu 2009.

Datum a místo konání:

17.9.2009 od 17:00 do 21:30
pobočka: Zlín
přednášející: Petr Košec

Registrace na akci

0
ze 40
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Videozáznam přednášky

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt