Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

WCF RIA Services

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
WCF RIA Services je technologie, která se využívá především v Silverlight aplikacích pro zprostředkování přístupu k datům. Na této přednášce si ukážeme, jak tuto technologii používat, jak publikovat CRUD operace, jak řešit autentizaci, validace a mnoho dalšího.

Ohlédnutí za akcí

Tomáš na této přednášce velice hezky shrnul problematiku spojenou s tvorbou aplikací klient-server a jakým způsobem mohou WCF RIA Services výrazně zjednodušit vývoj těchto aplikací. Na této přednášce se mi velice líbily praktické ukázky, kdy Tomáš ukázal komplexní příklad, který si nyní můžete stáhnout, na kterém neprezentoval jen samotnou technologii, ale současně i best practices s ní spojené.

 

Pokud zvažujete tvorbu klientské aplikace, která se bude připojovat na vaše webové služby, doporučuji tuto přednášku shlédnout alespoň ze záznamu (bude dostupný v řádu dnů), který jsme díky podpoře společnosti Czech Computer měli čím natočit.

 

David Gešvindr, organizátor

Soubory ke stažení

1047kB, staženo 3792x
7526kB, staženo 2726x
183kB, staženo 3046x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt