Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MVVM prakticky

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
S příchodem WPF se začal těšit poměrně velké oblibě návrhový vzor MVVM. V posledních letech tento návrhový vzor potkáváme na stále více místech, mimo jiné i na webu. Na této přednášce si tento vzor představíme a ukážeme MVVM prakticky – nejdříve si napíšeme svůj vlastní MVVM framework pro WPF, pak si ukážeme Caliburn Micro, který je poměrně oblíbený, a nakonec si ukážeme, jak se MVVM používá na webu v prostředí HTML a jak můžeme využít tento vzor pomocí javascriptového frameworku Knockout JS.

Ohlédnutí za akcí

Tomáš si pro nás připravil, ostatně jako vždy, když zavítá za námi do Brna, velmi zajímavou přednášku, která šla rovnou k jádru věci a tím bylo praktické použití návrhového vzoru MVVM. Tomáš akci pojal prakticky a během přednášky kompletně přepsal WPF aplikaci napsanou téměř bez použití data-bindingu využívající pouze vhodné event handlery. Na nové verzi, kterou psal naživo od základů, nám Tomáš vysvětlil svoje minimalistické pojetí MVVM, což považuji za nejpřínosnější část přednášky.

David Gešvindr, organizátor

Soubory ke stažení

606kB, staženo 2517x
14433kB, staženo 2265x
34578kB, staženo 2507x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt