Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

WUG Days 2020: Co vás čeká v DotVVM 3.0

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Open-source framework DotVVM je s námi už více než 5 let a dostává stále nová a nová vylepšení. Stejně jako Blazor, i DotVVM umožňuje vyvíjet webové aplikace jen s pomocí C# a HTML, a zároveň kvůli němu nemusíte uživatele nutit stahovat megabajty knihoven. Na této přednášce ukážu novinky, které jsme do DotVVM přidali nedávno, například server-side viewmodel cache, která zásadním způsobem snižuje objem dat přenášených při postbacku. Ukážeme si také, jak pomocí DotVVM modernizovat staré ASP.NET Web Forms aplikace, a jaké funkce připravujeme do DotVVM 3.0
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt