Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

WUG Days 2020: Zvrhlé okénko: Datum a čas aneb velkolepé selhání naší civilizace

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Římská říše ovlivnila naše životy mnohem více, než si myslíme. Jeden z mnoha myšlenkových konceptů, které používáme dnes a denně a které je stejně jako mnoho věcí na této planetě úplně špatně, je pojetí data a času. Na této odpočinkové přednášce si ukážeme nesmysly a noční můry, které vás potkají, pokud se rozhodnete pracovat s třídou DateTime nebo nedej bože s časovými pásmy. Uslyšíte mnoho humorných historek o 30. únoru, ukradených dnech v Británii, desítkovém času používaném za francouzské revoluce a dalších divnostech. Druhá část přednášky se bude zabývat tím, jak se nezbláznit z data a času v .NETu. Vysvětlíme si, že dobře míněná rada „používejte DateTimeOffset nebo všechno ukládejte v UTC“ není příliš rozumná a rozhodně nestačí. Popovídáme si také o knihovně NodaTime, která si bere za cíl část těchto problémů vyřešit – že by plápolající světlo na konci tunelu?
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt