Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

WUG Days 2020: Webhacking, XSS, password managery a na čem trénovat

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Během přednášky Vám Roman představí nový virtuální stroj, na kterém je možné si v praxi vyzkoušet zneužití více než stovky nejrůznějších webových zranitelností. Aby ale nezůstalo pouze u propagace tohoto virtuálu, bude Vám na něm během prezentace demonstrováno zneužití jedné z nejznámějších a současně nejrozšířenějších zranitelností webových aplikací - Cross-Site Scriptingu. Roman se při své praktické ukázce zaměří na krádež přihlašovacích údajů z password managerů. Zatímco na jiných přednáškách Vám bude použití správců hesel určitě důrazně doporučováno, Roman na to možná bude mít jiný názor...

Přednášející

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt