Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

ASP.NET 5 (vNext) a MVC 6

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Microsoft se od technologie ASP.NET 2.0 snaží dodržovat relativně stabilní zpětnou kompatibilitu. S připravovanou ASP.NET 5 se však rozhodl po deseti letech kompromisů udělat razantní krok a splatit technologický dluh. Nová verze je od základu přepsána a ASP.NET WebForms již není podporované.
Přijďte se podívat na přednášku o novinkách a změnách, které tento krok přináší. Mluvit budu mimo jiné o multiplatformním CoreCLR, roli projektů OWIN a Katana a především o tom, co to pro vývojáře bude dřív nebo později znamenat.

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Kromě video záznamu z této přednášky je k dispozici také záznam z novější přednášky na stejné téma z Brna (ASP.NET Core 1.0 a MVC 6 RC 1), které naleznete zde.

Soubory ke stažení

875kB, staženo 2900x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt