Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

MS Fest 2015 Brno: PowerBI

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
BI = „Business Intelligence“. Pod tímto pojmem si kdekdo představí ledacos. Na prvním místě je slovo „Byznys“. Osobně však vnímám BI jako oblast, která je víc o Inteligenci, která byznys přesahuje. Pokud bych měl napsat vlastní krátkou definici, zněla by přibližně: „Použití dat, aby něco fungovalo lépe...“ Oblastí, které by mohli fungovat lépe na základě informací získaných z dat je spousta. Jen ty informace dostat ven. PowerBI je sada nástrojů, které umožní data získat, dostat do vhodné podoby, analyzovat a prezentovat. To vše zdarma. Přednáška si klade za cíl seznamit Vás s PowerBI technologií a na své si přijdou jak běžní uživatelé, analytici, vývojáři tak snad i náhodní kolemjdoucí.

Přednášející

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt