Konference Global Azure Prague 2023

Zajímá vás cloud a chcete se dozvědět, jaké jsou praktické možnosti jeho využití pro vývoj a provoz vašich aplikací? Přijďte na tuto bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro vývojáře se zájmem o cloudové technologie, kde se s vámi o své zkušenosti podělí přední odborníci na problematiku cloudu Microsoft Azure.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

BB centrum, budova Delta

Přednáškový sál Praha  se nachází v (nové) budově BB Centrum Delta, nad zastávkou MHD Vyskočilova (ve stejnojmenné ulici je i hlavní vchod). Upozorňujeme, že provoz recepce končí v 18 h, poté může být vstup do budovy bez vstupní karty problematický.

Popis cesty

Použijete-li metro (trasa C), vystupte na stanici Budějovická a přestupte na autobus č. 118,170 kterým dojedete jednu stanici na zastávku zastávku Vyskočilova a vrátit se necelých 100 m zpět.  Je možné použít také linku 170 nebo smluvní autobusovou linku BB Centra - linku BB1. Vystoupíte přímo před budovou Alpha (zastávka MHD Brumlovka) a od zastávky sejdete cca 180 m níže k budově Delta.

Pojedete-li autem po dálnici D1 v kterémkoli směru, sjedete směr Michle přímo u budovy Alpha. K parkování je možno využít placených parkovišť v areálu BB Centra (provoz 10-19 hod ~ 50 Kč/h v r. 2022), nacházející se v bezprostřední blízkosti budovy Alpha a za budovou Delta. Vzhledem k zavedení parkovacích zón je hledání neplaceného stání v blízkém okolí nereálné.

Adresa

BB centrum, budova Delta
Vyskočilova 1561/4a
Praha 4

Fotografie

Datum a místo konání:

12.5.2023 od 09:00 do 17:30
pobočka: Praha

Registrace na konferenci

187
ze 250
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt