Konference WUG Days 2018

Největší česká bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 44 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací či praktického využití cloudu.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně

Konference bude probíhat v prostorách Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně na ulici Technická 12, Brno. Po vstupu do budovy naleznete ve vstupní hale registraci, kde se prosím po příchodu podepište na prezenční listinu.

!!! Pozor akce se koná na jiném místě, než minulý ročník SQL Server Bootcampu!!!

Přednáškové místnosti jsou situovány v těsné blízkosti hlavního vstupu, jedna v přízení, zbylé jsou přístupné z 2. podlaží. Místnosti naleznete vyznačené na přiloženém plánku.

Plán okolí fakulty

V průběhu konference vám bude přístupný bufet a kavárna přímo naproti hlavnímu vstupu, kde můžete zakoupit občerstvení a nápoje.

Oběd si můžete obstarat buď v bufetu nebo můžete vyrazit do restaurace Kanas, která je vzdálena asi 3 minuty chůze od fakulty.

Popis cesty

Na místo konání není problém vyrazit autem, kdy jsme domluvili bezplatné parkování o dostatečné kapacitě přímo před budovou fakulty (viz. plánek). Neparkujte prosím mimo vyznačená parkovací místa, oblast je aktivně monitorována městskou policií.

Dále můžete cestovat tramvají číslo 12 na zastávku Červinkova a následně lávkou přejít ulici Hradecká a dojít přímo k fakultě (asi 10 minut chůze).

Adresa

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně
Technická 12
Brno

Fotografie

Datum a místo konání:

od 7. 4. 2018 08:00 do 8. 4. 2018 18:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

416
ze 700
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
© 2019 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt