Pobočka Zlín

První zlínské setkání Windows User Group se konalo v březnu 2009. Od té doby se konají setkání jedenkrát měsíčně s výjimkou letních prázdnin. Přednášky jsou ve školící místnosti Edhouse s.r.o.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

zlin@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Novinky v Office 365 (2013)

Office 365 - balík aplikací pro týmovou spolupráci a komunikaci, poskytovaný v cloudu byl v roce 2013 výrazně aktualizován a inovován. Přednáška se bude věnovat především novinkám, ale ani úplní začátečníci, nebo zájemci o vyzkoušení Office 365 nepřijdou zkrátka.
17:00 - 18:30 - 1. část setkání
18:30 - 18:45 - Přestávka a občerstvení
18:45 - 20:00 - 2. část setkání
20:00 - Diskuze
Dozvíte se o novinkách v oblastech funkcí, licencování a způsobech nákupu. Nepůjde o pouhou obchodní teorii. Podívame i "dovnitř" Office 365. Na prostředí správce, správu Exchange Online, instalaci balíku Office pro uživatele, propojení Active Directory s Office 365 a také na novinku, kterou ocení firmy, pro které bylo složité nasadit Active Directory Federation Services - synchronizaci hesel z místní Active Directory s ověřovací autoritou v cloudu (Windows Azure Active Directory).

Datum a místo konání:

27.11.2013 od 17:00 do 20:00
pobočka: Zlín
přednášející: Jaroslav Luhan (MCSE, MCSA )

Registrace na akci

33
ze 40
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Přednášející se chtěl s námi podělit o osobní zkušenosti se zaváděním nových verzí Office. Ukázal nám postup od založení testovacího účtu Office 365, až po úplné zprovoznění ve firmě. Přitom nás upozornil, na co si dát při nasazení pozor. Některá nastavení mohou být při přechodu do ostrého provozu obtížně upravitelná. Ukázal způsoby nasazení pro malou firmu i pro velkou firmu s propojením na Active Directory.
Také se zaměřil na cenovou a licenční politiku u Office. Podrobně popsal výhody jednotlivých řešení a rozdal nám přehlednou tabulku, abychom během přednášky na informace dobře viděli a mohli si ji odnést. Dalším velkým tématem bylo vyvrácení některých omylů, které se o Office 365 a cloudu uvádějí a mezi uživateli hodně diskutují.
S přednáškou jsme byli velmi spokojení a odnesli jsme si cenné informace. Velmi přínosná byla okamžitá diskuse k probíraným tématům. Bylo vidět, že hodně účastníků již Office 365 zavádělo a mělo drobné problémy. Každý diskutující uvedl, jak tento problém řešil a to přesně naplnilo smysl setkání WUG. Nejen poslouchat přednášejícího, ale aktivně se do diskuzí zapojit.

Karel Preclík - pravidelný účastník

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (98 %)
Kvalita přednášky (100 %)
Praktické ukázky (100 %)
Organizace akce (100 %)
Kvalita občerstvení (100 %)
celková úspěšnost akce: 99%
hlasovalo 10 lidí

Fotky z akce

Soubory ke stažení

3006kB, staženo 1397x
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt