Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

WUG Days 2020: Automatický deployment na Azure chytře a bezpečně

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Dny kdy jste si ručně naklikávali infrastrukturu na Azure jsou pryč. Azure Resource Manager šablony neboli ARM templates představují efektivní způsob jak docílit opakovaných a plně automatických deployů, včetně nastavení konfigurace jednotlivých services. Bohužel správa takových šablon v původním JSON formátu je zdlouhavá, obtížná, nepřehledná a náchylná k chybám. Na této přednášce se dozvíte jak elegantně a silně typově nadefinovat a nakonfigurovat celou infrastrukturu na Azure a posléze na ni vydeployovat vaši aplikaci. Už žádné ruční naklikávání services v Azure Portálu!
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt