Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

WUG Days 2018: Komponentní vývoj

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Přerostla vám aplikace přes hlavu? Máte hodně týmů, které potřebují sdílet kód. Opakují se stále stejné úlohy (např. kroky kompilace) na všech projektech? Publikujete nové verze vašich produktů často? Musíte udržovat kompatibilitu s staršími verzemi vašich aplikací? Bojujete se starými částmi aplikace? Ukážeme si, jaké problémy nás můžou potkat, a jak si pomoci branchovací strategií, Continuous integration, balíčkovacími systémy, feature toggles, sematic versioning apod.

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt