Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Global Azure Bootcamp 2017: Migrace z on-premise Exchange do Exchange Online

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Blíží se konec podpory Exchange Serveru 2007 a to přímo nezadržitelně, stane se tak již 11. dubna 2017. To se netýká jen samotných Exchange Serverů ale i SBS 2008, ve kterém je právě Exchange Server 2007. Pokud jste se rozhodli další Exchange nenasazovat, ale odmigrovat obsah do Office 365, tato přednáška je právě pro vás. Dozvíte se, jaké scénáře migrace existují, jaké mají požadavky a jakou úroveň koexistence nabízejí. Popíšeme možnosti migrace schránek, ale i veřejných složek. Pobavíme se i o synchronizaci on-prem AD do Azure AD, která je pro některé scénáře migrace nezbytná.
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt