Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

WUG Days 2016: Architektura software defined data center

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Přehledová přednáška o technologiích Windows Serveru 2016, které nám umožní si poskládat soukromý cloud. Praxe moc nečekejte, spíš přehled o tom co nás čeká za změny vzhledem k vnímání hardware jako fyzického prostředku a zbytečnosti inteligentních firmware. Microsoft se postará, že z hloupého switche se stane megachytrý, z bandy disků inteligentní geodistribuovaný SAN a že samotný server už je v podstatě neexistující druh - servery se totiž budou vyskytovat jen v loupeživých tlupách.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt