Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2015 Brno: Kdy vybrat Continuous integration server TFS a kdy TeamCity

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Prezentace je určena všem, kteří si všimli nového Team Foundation Build 2015 nebo těm, kteří chtějí levně nasadit Continuous integration server. Začneme s ukázkou buildů ve Visual Studio online, ukážeme si kdy se vám TFS builds hodí, jak jej začít používat, co umí, kam směřuje, jak zmigrovat stávající XAML build configurace. A na závěr se podíváme, kdy vám tento nástroj stačit nebude a sáhnete po JetBrains TeamCity a naopak co překvapivě obsahuje.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt