Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2015 Brno: Visual Studio Online – novinky a rozšiřitelnost

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Vývoj okolo Visual Studio Online je veľmi dynamický. Okrem novej funkcionality se menia i možnosti úprav a rozšíriteľnosti jednotlivých komponentov a pridáva sa integrácia so širokou škálou externých riešení. V prednáške si preberieme, čo nového je k dispožícii za posledné mesiace i čo sa chystá v blízkej budúcnosti vo všetkých oblastiach ktoré VSO pokrýva. Ukážeme si na reálnych príkladoch, aké API poskytuje Visual Studio Online pre napojenie vlastných riešení a pre tvorbu rozšírenia samotného UI Visual Studia Online. Nezabudneme ani na bezpečnosť dát a porovnanie s TFS 2015.

Přednášející

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt