Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

MS Fest 2013 Praha: Async/await – základy základů a chytáky

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Ačkoli asynchronní programování bylo součástí .NET Frameworku od nepaměti, teprve s příchodem .NET 4.5 a C# 5 dostalo správnou příchuť a zjednodušilo tento způsob programování. Jenže každý nástroj má i své nebezpečné stránky, odsťiňuje nás totiž od některých detailů. Tyto detaily nejsou skryté, jsou pevně vryté do základů, avšak tyto základy – nebo spíše základy základů – se často ztrácí v jednoduchých abstrakcích. Společně prozkoumáme tyto základy, možná objevíme funkce, které neznáte a podíváme se jaké mají následky či důsledky při použití v okrajových případech, tedy vlastně v reálných.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt