Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2012: Maximálně efektivní Outlook

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: MSFEST

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Kolik emailových zpráv denně dostanete? Kolik času trávíte denně nad otevřeným e-mailovým klientem? Podle výzkumů např. společnosti Microsoft, deníku The Telegraph, blogu 43folders.com a dalších informačních zdrojů dostaneme průměrně 50 - 200 zpráv denně a zpracováním těchto zpráv strávíme 0,5 až 3 hodiny denně. Jaroslav Luhan vás během přednášky provede nejlepšími a doporučenými způsoby, jak pomocí funkcí Outlooku 2010 rychle a efektivně zpracovat doručenou poštu a jak v Outlooku informace (zprávy, úkoly, schůzky) uchovávat a nacházet, když je zrovna potřebujete.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt