Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2012: Deset věcí, které jste o hackerech Active Directory nevěděli

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Bojíte se virů, trojanů a backdoorů? Těch se nebojte. Bát se máte svých kolegů, ostatních zaměstnanců, brigádníků, dodavatelů a uklízeček. Přijďte si poslechnout proč. Jak vnitřní útočník pracuje, jak získává přístup, ale hlavně jak potom v systémů zůstane, aniž byste o něm měli potuchy. Jak může skrývat naplánované úlohy, jak loguje změny hesel, jak se stane Enterprise Adminem, jak si vytvoří účet, který nikdy nenajdete, jak zjistí seznam uživatelů, jak se přihlásí, aniž by potřeboval heslo, a jak se pojistí, abyste mu už nikdy neodřízli přístup. Ale hlavně - jak se tomu bránit!

Více informací o podobných tématech naleznete na osobním blogu Ondry Ševečka - https://www.sevecek.com
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt