Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Kerberos CompoundId, Dynamic Access Control a automatická klasifikace souboru

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr
Dynamic Access Control je technologie, o které se bude příštích několik let mluvit. Konečně můžete omezit přístup na sdílené adresáře i podle počítače, ze kterého přistupujete. Můžete řídit přístup i pomocí atributů uživatelských účtů, a ne jenom pomocí jejich skupin. Můžete automaticky klasifikovat data a i jejich zařazení použít k řízení přístupu. Windows 2012 by nebyly vůbec přelomové. Kdyby v nich ovšem nebyl Dynamic Access Control!

Ohlédnutí za akcí

Ondra Ševeček si pro nás připravil velice zajímavou přednášku, která seznámila účastníky s novinkami v nastavení přístupových oprávnění ke složkám a souborům s využitím podmíněných pravidel. Postupně svůj jednoduchý příklad ve virtuálním prostředí rozšiřoval a zesložiťoval, například o automatickou klasifikaci souborů podle jejich obsahu nebo o rozšíření Kerberos ticketu o další „tvrzení“ o uživateli, která využil rovněž při nastavování přístupových oprávnění.

Na přednášce se mi také líbilo, že padala celá spousta dotazů, na které nikdo neznal odpovědi, ale přednášející neváhal na dotazy odpovídat formou praktických otázek, které rychle vedly k nalezení odpovědi.

Pokud Vás mate název této přednášky, tak věřte, že obsahově je stejná jako ostatní Ondrovy přednášky o novinkách v bezpečnosti Windows Serveru 2012.

Prezentaci a další materiály k problematice nejen bezpečnosti naleznete na osobním blogu Ondry Ševečka

David Gešvindr, organizátor

Soubory ke stažení

282kB, staženo 2559x, zobrazit on-line
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt