Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

ISA Server & Jak si Windows XP uživatelsky zpříjemnit

Žádáme vás všechny, kteří se na tuto přednášku chystáte, aby jste měli na paměti, že nejde o žádnou konfrontaci, ale o solidní přednášku, na které bude "obhájce" Windows i Linuxu. Pro opravdovou konfrontaci navrhujeme uspořádat fotbalové utkání Windows týmu proti týmu Linux! Co vy na to?

Datum a místo konání:

3.6.2004 od 17:30 do 20:00
pobočka: Praha

Registrace na akci

0
ze 120
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Moc jsme se na to těšili a už je to za námi. Po dlouhém čekání, a nutno dodat i odkládání, jsme konečně rozšířili WUG i do Prahy. Obeslali jsme několik lidí, které jsme potkali na pražském TechNetu a doufali v účast alespoň několika z nich... No, ale Praha je Praha a ta si žije svým vlastním životem - mnohem dynamičtějším než-li je tomu v Brně.

O to více jsme se nestačili divit, jak se živě začala rozjíždět diskuze na Linuxovských serverech... Z počátku až zamrzelo, jak si někdo může takhle "brousit" zuby na něco, do čeho investujeme svůj volný čas s cílem lidi dále vzdělávat ZADARMO, pro nás BEZ NÁROKU NA ODMĚNU! Diskuze se ale stávala postupně méně militantní, takže naše obavy klesaly. Nutno dodat, že jsme se také připravovali :)

Přátele od konkurenčního systému jsme přivítali a Aničce za vzornou propagaci WUG dali kytku.

Také především díky přátelům od "konkurence" se podařila rozjet solidní diskuze po první přednášce o ISA Serveru. Po té následovala pizza a dále přednáška o Typech & Tricích ve Windows XP.

Na závěr jsme rozdali trička a CD s free vývojovými nástroji pro Microsoft Windows a na oplátku od "konkurence" dostali CD s distribucí Linuxu - proč ne, že, takže taky dík! :)

Na závěr jen asi toliko, "konkurence" se nemá za co stydět - kladli všemožné otázky a dokonce nás i obdarovali CD. Možná že skalní zastánci Linuxu nebudou souhlasit, ale ten pravý boj mexi Windowsem a Linuxem by se třeba mohl odehrát na fotbálku - co vy na to? Protože meetingy, ať již Linuxáků nebo Windowsáků jsou přece o vzdělávání účastníků ...

Fotky z akce

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt