WUG Online

Připravili jsme pro vás nový doplňkový formát akcí WUGu, které budou probíhat jako živé přenosy bez fyzické přednášky v přednáškové místnosti. Tento nový formát akcí chceme používat výhradně pro akce na specifická témata, která by si na jedné pobočce nenašla dostatek posluchačů, proto Vám dáváme příležitost tyto akce sledovat z tepla domova.

Pokud nestihnete živý přenos, záznam přednášky bude dostupný v naší knihovně záznamů.

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Moderní autentizace na webu

S množícími se případy kompromitace přihlašovacích údajů si celý průmysl začal uvědomovat, že proces ověřování identity jenom na základě jména a hesla patří do minulosti a je nutné jej doplnit druhým faktorem, nebo zcela nahradit. Jednu z odpovědí na tuto situaci nabízí také konsorcium W3C, které ve spolupráci s Aliancí FIDO vyvinulo standardy WebAuthn a CTAP2. Výsledkem je moderní způsob autentizace bez hesla, který se vyznačuje nejen vysokou bezpečností, ale také uživatelským komfortem a přímočarostí nasazení. Navíc jej ve svých produktech začali podporovat velcí hráči, včetně Microsoftu, Googlu, Applu nebo Facebooku.
Na přednášce si proto tuto rodinu standardů blíže představíme, podíváme se na aktuální podporu v desktopových a mobilních operačních systémech a zejména si předvedeme, jak tuto moderní autentizaci implementovat do vlastních webových aplikací. Nebude chybět ani ukázka integrace W3C WebAuthn s platformou ASP.NET.

Registrace na akci

346
ze 500
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (92 %)
Praktické ukázky (91 %)
Kvalita přednášky (92 %)
Kvalita streamu (90 %)
celková úspěšnost akce: 91%
hlasovalo 44 lidí

Videozáznam přednášky

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt