Pobočka Olomouc

Olomoucká pobočka byla založena v lednu 2012. Nově obnovený provoz pak od září 2014. Chceme přinášet zajímavé akce, které přispějí k vašemu profesnímu růstu. Akce tak zajímavé, že se budete netrpělivě těšit na další. Setkání jsou určena nejen pro IT odborníky, ale také pro studenty Univerzity Palackého a pro další zájemce o dění v jednom z nejatraktivnějších oborů současnosti - v informačních technologiích.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

olomouc@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Monitoring a optimalizace databázových dotazů v Microsoft SQL Serveru

Na přednášce si ukážeme, jak zjistit důvod pomalosti aplikace a jak ověřit, jestli za to může databáze. Stranou nezůstane ani systematický přistup vedoucí k identifikaci nejnáročnějších dotazů, které vytěžují váš SQL Server. Když už budeme vědět „co“ máme optimalizovat, zaměříme se na to, jak SQL Server načítá vaše data a jak tento proces můžete optimalizovat a zefektivnit tak problematické SQL dotazy. Zmíněny budou i nejčastější zabijáci výkonu vaší databáze včetně doporučení, jak je odstranit.
17:00 - 17:10 - Představení WUGu
17:10 - 18:30 - 1. část setkání
18:30 - 18:45 - Přestávka a občerstvení
18:45 - 20:00 - 2. část setkání
20:00 - Diskuze

Datum a místo konání:

2.3.2017 od 17:00 do 20:00
pobočka: Olomouc

Registrace na akci

21
ze 25
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

V dnešní době je velice těžké najít přednášku či workshop, který by padnul "na míru". Nabídka je veliká, a tak vybíráme nejčastěji podle tématu, přednášejícího či organizátora. V případě přednášejícího je sázka na jistotu právě David Gešvindr, neboť je skvělý řečník a své přednášky má perfektně připravené. Podávané téma zná do hloubky, a tak ho nezaskočí složité všetečné dotazy a nenadálé situace při demonstrování funkčnosti. Tak tomu bylo i při jeho přednášce v Olomouci, kdy posluchačům prezentoval možnosti, jak v MS SQL je možné ladit SQL databázové dotazy a jak řešit výkonnostní problémy. Bravurním způsobem ukázal možnosti v MS SQL 2016 a inspiroval vývojáře k hlubšímu studiu nástrojů a možností, které je možné při vývoji využívat. Dobrá práce Davide.

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (97 %)
Praktické ukázky (94 %)
Kvalita přednášky (97 %)
Přednáškové prostory (78 %)
Organizace akce (91 %)
celková úspěšnost akce: 92%
hlasovalo 8 lidí

Fotky z akce

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt