Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

Další informace o akci

Advanced .NET Core and .NET Standard in 2017

Nabízíme Vám unikátní příležitost poslechnout si aktuální informace o .NET frameworku od produktového manažera, jenž se na jeho vývoji přímo podílí a přicestoval za námi z centrály Microsoftu v Redmondu. Přednáška bude kompletně v angličtině.

.NET Core has arrived and the .NET Standard concept has been introduced. In this session, we will learn more about .NET Standard and how to use it in any modern .NET project in Windows, on a Mac, or even when writing an iPhone app. We’ll also take a look at the impact on .NET Core and some advanced ASP.NET Core topics like middleware creation. Finally, we’ll conclude the session with an “Ask Me Anything” segment, so that you can get your questions answered about .NET by one of the program managers responsible for planning it.
Navýšili jsme kapacitu tím, že budeme přednášku streamovat do identické místnosti o patro níže. Nebojte, nepřijdete o možnost pokládat dotazy, jen nám je budete muset napsat a moderátor je přečte přednášejícímu.

Datum a místo konání:

27.1.2017 od 17:00 do 19:00
pobočka: Brno
přednášející: Jeffrey Fritz

Registrace na akci

94
ze 160
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Nečekal jsem, že se budeme věnovat většinu času .Net standardu. Ale jak se ukázalo bylo to třeba. Rozvířila se diskuze ohledně verzování, jak MS přidává věci do standardu, jak je bude odebírat apod. Dozvěděli jsme se i věci týkající se vývojového týmu, že např. vyvíjí Asp .Net na Macu, Ve Visual Studiu Code, obslují Git z příkazové řádky apod.. Také bylo třeba vytáhnout vzácného hosta na steak do restaurace Vulcano. Naše akce se totiž opravdu neodehrávají pouze na učebně. Všem chutnalo, ale fotky jsme opět zapomněli udělat. Nutno podotknout, že jsme tentokrát obsadili dvě učebny, kde do druhé se streamovalo z učebny ve třetím patře. Sedělo nás tam sice po skromnu, ale ověřili jsme, že pokud je o nějakou akci zájem, jsme schopni navýšit kapacitu.

Děkujeme sponzorům, firmám .Net College a SolarWinds.

Jirka Pokorný

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (93 %)
Praktické ukázky (88 %)
Kvalita přednášky (97 %)
Přednáškové prostory (89 %)
Organizace akce (93 %)
celková úspěšnost akce: 92%
hlasovalo 36 lidí

Videozáznam přednášky

Fotky z akce

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt