Pobočka Zlín

První zlínské setkání Windows User Group se konalo v březnu 2009. Od té doby se konají setkání jedenkrát měsíčně s výjimkou letních prázdnin. Přednášky jsou ve školící místnosti Edhouse s.r.o.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

zlin@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Excel a Self Service nástroje pro Business Intelligence

Chcete se seznámit s oblastí Business Intelligence a nástroji dostupnými na platformě Microsoft? Na přednášce se seznámíte, jakou problematikou se BI zabývá, porovnáme si tradiční přístup proti Self Service. Představíme si Excelové Self Service nástroje na praktických ukázkách. O své reporty a analýzy se podělíme v Office 365. Přednáška je vhodná pro účastníky, kteří o BI zatím neslyšeli, ale přijdou si na své i účastníci, kteří se v dané problematice pohybují.
17:30 - 18:30 - 1. část přednášky
18:30 - 19:00 - Přestávka a občerstvení
19:00 - 21:00 - 2. část přednášky
21:00 - Diskuze
Na začátek si představíme oblast BI, porovnáme tradiční přístup proti Self Service. Vymezíme oblast působnosti pro Self Service nástroje. Kdy je lepší se vydat cestou tradičního řešení, kdy zvolit Self Service přístup, jaká jsou s tímto spojena rizika. Podíváme se na nástroje z rodiny PowerBI, jmenovitě PowerQuery, PowerPivot, PowerView, PowerMap na praktických příkladech. Nasadíme hotové řešení do Office 365. Probereme věci s tímto související jako je zabezpečení, automatizace, propojení dat v organizaci s cloudovou službou.

Doplňky pro Excell a další BI nástroje jsou dostupné zde: http://www.neoral.cz/2015/05/powerbi-nastroje-dostupnost-napric.html

Datum a místo konání:

Registrace na akci

29
ze 40
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Téma bussiness inteligence se na našich přednáškách objevuje jen zřídka, a jsme rádi, že Jirka Neoral jednu takovou pro nás připravil. Pro někoho až překvapivě komplexní a propracované BI funkce v Excelu dávají spoustu možností pro zpracování a analýzu větších objemů dat z různých zdrojů. Samozřejmě žádný produkt se neobejde bez chyb a komplexnost verzí a jejich funkcionalit vnáší do těchto služeb trošku zmatek. Pokud si, ale uživatel najde tu vlastnost kterou potřebuje, tak dlouho nemusí šáhnout po serverovém řešení a vystačí si jen s Excelem.

Vít Špalek, organizátor 

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (94 %)
Praktické ukázky (91 %)
Kvalita přednášky (91 %)
Přednáškové prostory (94 %)
Organizace akce (91 %)
celková úspěšnost akce: 92%
hlasovalo 8 lidí

Fotky z akce

Soubory ke stažení

400kB, staženo 1576x, zobrazit on-line
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt