Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejčastější chyby v zabezpečení Microsoft 365

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Cloud je bezpečný. Na rozdíl od většiny lokálních IT prostředí, které jsou publikovány do veřejného internetu. Ovšem i jako bezpečná platforma sama o sobě skrývá několik míst, které mohou vést k relativně snadné kompromitaci organizace. V drtivé většině jsou to místa hybridní, přesahující a spojující oba tyto světy.

Pojďme si ona místa představit a vhodně je zabezpečit. Aneb výchozí nastavení nejsou vždy pro každého. Azure AD Connect, AD FS, Exchange Hybrid, to je jen začátek míst, kam se vydáme.
Přehlížení těchto míst může vést k obsahu přednášky „Smutné příběhy“. „Jak naštvat bezpečáka“ spolehlivě napoví slabé zabezpečení samotného online prostředí. Ale naštěstí máte „Bezpečnostní funkce Microsoft 365“, které se vším uvedeným pomohou. Budete pak plně připraveni na případný „Kybernetický útok - detekce, vyšetření, prevence s Microsoft Defender ATP“.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt