Pobočka Písek

Písek, průmyslová škola, přednáškový sál, kvalitní přednášející, návštěvníci, organizátoři a možná i kouzelník.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

pisek@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Základy Active Directory a Group Policy

Vážení přátelé drobného hazardu :o),
histo(e)ricky první Hands-On-Lab v Písku je tady. Jakožto tradiční bořiči zažitých postupů i zde jeden padne. Nedáme Vám jen do ruky "papír a klikejte", ale celé to bude pojaté jako základní školení na Active Directory a Group Policy. Na závěr každé "lekce" si sami nakonfigurujete to, co jste si nechali vysvětlit...
Kapacita PC učebny je 17 míst a vybíráme z ČLENŮ a stálých návštěvníků, pak teprve z "ostatních" uchazečů.

!!! Registrace neznamená potvrzenou účast !!!!

Max. 7 dní před přednáškou Vám přijde potvrzovací mail na jehož základě můžete přijít a budete očekáváni. Taktéž vás žádáme, abyste se neprodleně odhlásili, pokud víte předem, že se HoL nezúčastníte.

Těšíme se na Vás.

Datum a místo konání:

17.1.2008 od 17:00 do 21:00
pobočka: Písek
přednášející: Jan Pilař

Registrace na akci

0
ze 15
potvrzených registrací
1
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Krásný den všem přeji. Od jistého nejmenovaného kolegy z organizace WUG jsem dostala "za uši", že nepíšeme záznamy z meetingů. Jeho připomínka se mi uchytila v hlavě a při první příležitosti se do toho pouštím. Tedy, jaký byl první HoL 17.1. v Písku?

Na začátek bych ráda uvedla, že se nejednalo o klasický HoL, jaký se pořádá v Praze a jaký je i dle mého názoru pro účastníky nudnější. Honza Pilař, který nás tímto HoLem prováděl, ho pojal jako přednášku spojenou s praktickým vyzkoušením. Vždy řekl pár věcí o daném tématu, prakticky ukázal použití a poté si totéž mohli naši hosté ozkoušet na připravených strojích v počítačové učebně. Každý měl k ruce vytištěné cvičení. Sešlo se nás celkem 20. Kapacita učebny výpočetní techniky tak byla naplněna. Přivítali jsme celkem 5 nových lidí, což nám udělalo velikou radost. Zahájili jsme klasicky v 17:30. Účastníci pozorně poslouchali, hodně psali poznámky a hodně se ptali. Za správné odpovědi dostávali malé pozornosti. Honza, který měl tímto meetingem svou premiéru na prezentátorském poli, to zvládl na výbornou. Musela jsem upřímně zkonstatovat, že jsem to čekala horší :-) Nebyla žádná tréma, vyjadřovací schopnosti na velmi dobré úrovni... Jen tak dál. Okolo 19 hod jsme se občerstvili pizzou a pokračovalo se. Z připravených 56 slidů prezentace se i tak stačila sjet jen polovina. Nestihlo se vůbec téma Group Policy Management a to bylo nejdřív strachu, co tam vůbec bude povídat. Z tohoto důvodu se přednášející v závěru ptal, zda by byl zájem o pokračování. Jednoznačně všichni zúčastnění byli pro, tudíž 31.1. pokračujeme... Přednáška byla zakončena potleskem, který rozhodně potěšil a byl určitě zasloužený.

  Helena Meisnerová  

Ohodnoťte akci

Obsah HoL (100 %)
Připravené úkoly (100 %)
Kvalita lektora (100 %)
Vybavení učebny (100 %)
Organizace akce (100 %)
celková úspěšnost akce: 100%
hlasoval 1 člověk

Fotky z akce

© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt