WUG Online

Připravili jsme pro vás nový doplňkový formát akcí WUGu, které budou probíhat jako živé přenosy bez fyzické přednášky v přednáškové místnosti. Tento nový formát akcí chceme používat výhradně pro akce na specifická témata, která by si na jedné pobočce nenašla dostatek posluchačů, proto Vám dáváme příležitost tyto akce sledovat z tepla domova.

Pokud nestihnete živý přenos, záznam přednášky bude dostupný v naší knihovně záznamů.

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Bezpečnost 365

Incidenty posledních měsíců, kdy v televizi i novinách slýcháme názvy organizací a institucí, jejichž prostředí napadl ransomware a z jejich IT světa nezůstal kámen na kameni, doufejme dostatečně děsí každého. Aby již bezpečnost byla považována za nutnou, nikoliv doplňkovou. Pojďme si představit užitečné tipy, rady a doporučení pro zabezpečení vaší organizace.
Projdeme scénáře, kterými potencionální útočník dnes do prostředí pronikne a jak tyto vektory útoku znemožnit, nebo aspoň co nejvíce znepříjemnit. Zaměříme se jak na lokální prostředí, servery a klienty, tak na online služby Microsoft 365. A ty nám vězte v mnohém naopak pomohou. Pojďme bezpečnost vaší organizace nejen posunout o kousek, ale o řádný kus. Ale nenarušme produktivitu uživatelů.

Popovídáme si o stylu práce a pohledu IT na provoz prostředí i nasazení jednotlivých systémů. Jak učinit šťastného CSO, CISO i vašeho DPO a nezbláznit se z toho. Nepřehlížet a ignorovat technologické trendy, ale především základní a nutná opatření.

Čas konce přednášky je pouze orientační.

Partneři akce

Registrace na akci

422
ze 500
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (96 %)
Praktické ukázky (95 %)
Kvalita přednášky (97 %)
Kvalita streamu (96 %)
celková úspěšnost akce: 96%
hlasovalo 84 lidí

Videozáznam přednášky

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt