Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Akce je zrušena z rodinných důvodů na straně přednášejícího. Přijměte prosím velkou omluvu jak od přednášejícího, tak i od organizátorů pražského WUGu. Budeme se snažit přednášku uskutečnit v blízké budoucnosti, co nejdříve to bude možné. Ještě bychom rádi doporučili těm z Vás, kteří si nezměnili v profilu svého účtu "Nastavení e-mailových oznámení", aby si upravili položku "Počet dní před akcí kdy odeslat 1. pozvánku:" na vyšší hodnotu než je výchozích 14 dní (např. 99). Dozvíte se tak o akci s odstatečným předstihem, prakticky jakmile bude vystavena.

Další informace o akci

Group Policy od A do Z

GPO jsou skvělou technologií, která šetří čas a starosti hlavně administrátorům počítačových sítí. Dokáží ovlivňovat nastavení počítačů nebo uživatelů, spouštějí skripty, instalují software a mnoho dalšího.
Jak ale GPO fungují? Kde jsou uloženy? Jak a kdy se zpracovávají? Kde hledat důvody, proč se neaplikují správně? Na této přednášce se dozvíte všechny podstatné informace, které ke správě GPO potřebujete znát.

upozornění - čas konce přednášky je pouze orientační.

Datum a místo konání:

3.11.2016 od 17:30 do 21:30
pobočka: Praha

Registrace na akci

160
ze 157
potvrzených registrací
9
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Akce je zrušena z rodinných důvodů na straně přednášejícího. Přijměte prosím velkou omluvu jak od přednášejícího, tak i od organizátorů pražského WUGu. Budeme se snažit přednášku uskutečnit v blízké budoucnosti, co nejdříve to bude možné. Ještě bychom rádi doporučili těm z Vás, kteří si nezměnili v profilu svého účtu "Nastavení e-mailových oznámení", aby si upravili položku "Počet dní před akcí kdy odeslat 1. pozvánku:" na vyšší hodnotu než je výchozích 14 dní (např. 99). Dozvíte se tak o akci s odstatečným předstihem, prakticky jakmile bude vystavena.

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (N/A)
Praktické ukázky (N/A)
Kvalita přednášky (N/A)
Přednáškové prostory (N/A)
Organizace akce (N/A)
celková úspěšnost akce: N/A
hlasovalo 0 uživatelů

Nejnovější fotky z akcí

© 2021 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt